Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wielkanocny koncert uwielbienia

Parafia św. Antoniego w Zdzieszowicach zaprasza.

Koncerty organizujemy z zaprzyjaźnionymi muzykami. Nie reprezentujemy żadnej zrzeszonej grupy. Po prostu zapraszamy do współpracy pasjonatów muzykowania, młodzież, uczniów szkół podstawowych uczęszczających na kółko gitarowe, gimnazjalistów, a nawet przedszkolaków. Organizowaliśmy już koncerty kolęd i koncerty-nabożeństwa ku czci bł. Jana Pawła II – informują organizatorzy „Wielkanocnego Koncertu Uwielbienia”, który odbędzie się w kościele św. Antoniego w Zdzieszowicach w najbliższą niedzielę (14 kwietnia), o godz. 15.30.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć kilkanaście pieśni uwielbienia w wykonaniu solistów, instrumentalistów (m.in. skrzypce, gitary, wiolonczela, trąbka, instrument klawiszowy, djembe, flet), chóru PG w Zdzieszowicach pod dyr. Barbary Szady oraz zespół dzieci z ochronki im. bł. Edmunda Bojanowskiego.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma