Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Na rozbudowę Domu Matki i Dziecka

Trwa licytacja koszulek Lewandowskiego, Piszczka i Błaszczykowskiego.

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia zaprasza do licytacji oryginalnych koszulek Borussi Dortmund z autografami polskich piłkarzy: Kuby Błaszczykowskiego, Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka.

Dochód z licytacji zostanie przekazany na rozbudowę Domu Matki i Dziecka w Opolu-Grudzicach. Jak podkreśla ks. Jerzy Dzierżanowski, rozbudowa domu znacznie przyczyni się do poprawy warunków pomocy samotnym matkom i ich dzieciom.

Aktualna cena za każdą z trzech koszulek wynosi 1000 zł.

Licytacja telefoniczna odbywa się pod numerami telefonów: 77 44 10 260 (czynny w godz. 9.00-16.00) oraz 664 477 422 (czynny w godz. 9.00-20.00).

Finał licytacji będzie miał miejsce tuż przed charytatywnym koncertem Grupy MoCarta, 24 kwietniach o 20.15 w auli Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu przy ul. Drzymały 1.

Koncert odbędzie się w ramach „Dni Paschalnych”. Bilety są do nabycia na portierni Wydziału Teologicznego (Opole, ul. Drzymały 1) oraz w sekretariacie Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia (pl. Katedralny 4). Cena biletu to 10,00 zł – dla studentów, 15.00 – dla pozostałych osób. Dochód z koncertu, tak jak z licytacji, zostanie przekazany na rozbudowę Domu Matki i Dziecka.

Koncert patronatem objęła redakcja Gościa Opolskiego.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma