Nowy numer 28/2018 Archiwum

Propozycja dla poszukujących

Aktualnie w dwóch miejscach w diecezji opolskiej prowadzone są katechezy neokatechumenalne.

Chrześcijanin Słowa o zbawieniu nie może zachowywać dla siebie – tą zasadę realizują członkowie wspólnot Drogi Neokatechumenalnej na całym świecie, prowadząc katechezy dla ochrzczonych i nieochrzczonych, młodszych, starszych, pochodzących z różnych środowisk.

Obecnie cykl katechez trwa w Nysie i Prudniku.

W Nysie w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła spotkania odbywają się we wtorki i piątki o 18.30 w kościele. Natomiast w Prudniku w parafii św. Michała Archanioła katechezy są w poniedziałki i czwartki o 18.45 w domu parafialnym.

Katechezy prowadzą osoby świeckie, od wielu lat należące do wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej, oraz księża. Spotkania kierowane są do dorosłych i młodzieży, chcących głębiej przeżywać swoją wiarę.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma