Nowy numer 33/2018 Archiwum

Powstaje wystawa misyjna

Ks. Stanisław Klein prosi opolskich misjonarzy, księży, siostry zakonne i osoby świeckie o przekazywanie pamiątek i innych przedmiotów związanych z misjami.

– W przygotowaniu jest wystawa misyjna, która będzie przedstawiać pracę opolskich misjonarzy – informuje ks. Stanisław Klein, diecezjalny duszpasterz ds. misji, prosząc jednoczesnej misjonarzy, obecnych i byłych, o przekazywanie eksponatów.

Wystawa będzie prezentowana w budynku kurii, gdzie otwarte zostało biuro referatu misyjnego. Biuro mieści się na 3. piętrze i będzie czynne w poszczególne środy miesiąca od 9.00 do 13.00.

W pierwsze i trzecie środy miesiąca dyżurować będzie ks. Stanisław Klein, diecezjalny dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych, w drugie środy miesiąca – s. Dolores Zok SSpS, odpowiedzialna za animację misyjną, natomiast w czwarte środy miesiąca – ks. Alojzy Piechota, prezes Funduszu Pomocy Misjonarzom Diecezji Opolskiej, odpowiedzialny za sprawy finansowe.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma