Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Są tablety do wygrania

Zapraszamy do udziału w konkursie dotyczącym funduszy europejskich.

Kościół w Opolu na Górce też został wyremontowany ze środków unijnych.   Kościół w Opolu na Górce też został wyremontowany ze środków unijnych. Karina Grytz-Jurkowska /GN

Aby mieć szansę na wygranie jednego z trzech tabletów bądź oprogramowania antywirusowego należy przesłać krótki tekst (max. 4500 znaków ze spacjami) bądź zdjęcie (nie większe niż 5 MB, w formacie JPG) opisujące pozytywne zmiany w Waszym najbliższym otoczeniu, zrealizowane przy wsparciu środków unijnych.

Zgłaszane propozycje mogą dotyczyć dowolnego miejsca bądź pomysłu. W konkursie mogą brać udział tylko osoby fizyczne, niepełnoletnie za zgodą opiekuna.

Prace można zgłaszać przez cały okres ukazywania w Gościu Niedzielnym publikacji projektowych, czyli do 25 lipca br.

Kościół na Górce w Opolu odnowiony przy wsparciu pieniędzy unijnych wygląda pięknie.   Kościół na Górce w Opolu odnowiony przy wsparciu pieniędzy unijnych wygląda pięknie. Karina Grytz-Jurkowska /GN Należy je przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres projekt@gosc.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres WKM „Gość Niedzielny”, ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice.

Tytuł maila, a w przypadku zgłoszeń przesłanych fizycznie – dopisek – powinien brzmieć „Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?”

Lista laureatów zostanie opublikowana w tygodniku „Gość Niedzielny” nr 32/2013 na 11 sierpnia 2013 r.

Prace nadesłane na konkurs opublikujemy również na naszych stronach internetowych.

Szczegóły i regulamin można znaleźć na stronie http://gosc.pl/Blizej_sasiada

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma