Nowy numer 33/2018 Archiwum

Turystyczny początek Metropolitalnego Święta Rodziny

„W stronę słońca” na opolskim rynku.

Pierwszą z imprez , które znalazły się w ramach obchodów VI Metropolitalnego Święta Rodziny w województwie opolskim są XIII Międzynarodowe Targi Turystyki „W stronę słońca”, które w piątek 17 maja przed południem rozpoczęły się na opolskim rynku. Targi potrwają do niedzieli.

Na stoiskach okalających ratusz prezentują się m.in. Węgry, Dominikana, Nadrenia Palatynat, Poczdam, Zlate Hory, Bruntal, kraj kralovohradecki, region morawsko-śląski oraz regiony i gminy polskie. Wśród nich: Kołobrzeg, Mielno, Darłowo, województwo zachodniopomorskie i „Beskidzka 5”: Brenna, Istebna, Szczyrk, Ustroń i Wisła.

Nie zabrakło rzecz jasna stoisk z wyrobami rzemiosła tradycyjnego, kowalstwa, biżuterii, tradycyjnego chleba, austriackich serów i przyciągającego wonnością stoiska z wędzonymi wędlinami. Z bliska kiełbasy zwracały uwagę również swoimi niebanalnymi nazwami takimi jak np. „Dziabnięty Roman”, „Zarajany Edziu”, czy „Frywolna Wandzia”.

Na następnej stronie podajemy oficjalny program Metropolitalnego Święta Rodziny w województwie opolskim.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma