Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Adoracja z papieżem Franciszkiem

Biskup Andrzej Czaja zaprasza na modlitwę w łączności z Ojcem Świętym.

W niedzielę 2 czerwca zgodnie z papieskim kalendarzem Roku Wiary o godz. 17 w bazylice św. Piotra Ojciec Święty Franciszek będzie przewodniczył godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

- Pragnąc włączyć się w nurt tego wydarzenia, serdecznie zapraszam kapłanów, osoby konsekrowane i wiernych świeckich, zwłaszcza z Opola i okolic, w niedzielę 2 czerwca o godz. 17.00 do katedry opolskiej na adorację Najświętszego Sakramentu, którą w łączności z Papieżem będą animować tegoroczni neoprezbiterzy. Zachęcam też duszpasterzy, aby – w miarę możliwości – zorganizowali w tej godzinie, w duchu jedności z Ojcem Świętym i Kościołem lokalnym, godzinną adorację w kościołach parafialnych całej diecezji  - zachęca biskup opolski Andrzej Czaja w komunikacie, który będzie odczytany w kościołach naszej diecezji w najbliższą niedzielę 26 maja.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma