Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wakacyjne propozycje dla marianek

Letnie rekolekcje Dzieci Maryi odbędą się w pięciu terminach.

Ks. Mariusz Sobek, diecezjalny duszpasterz Dzieci Maryi, zaprasza do udziału w wakacyjnych rekolekcjach, które odbędą się w Głogówku, Raciborzu-Miedoni, Leśnicy i Nysie.

Od 9 do 16 lipca w klasztorze oo. franciszkanów konwentualnych odbędzie się Diecezjalny Kurs Animatorek Dzieci Maryi, na który zaproszone są dziewczęta z II klasy gimnazjum i starsze.

Dla dziewczynek ze szkoły podstawowej w tym roku zaplanowane zostały dwa turnusy. Pierwszy w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Raciborzu-Miedoni od 8 do 16 lipca, drugi w Leśnicy przy klasztorze sióstr służebniczek w terminie od 18 do 26 lipca.

Marianki od IV klasy szkoły podstawowej i z klas gimnazjalnych są zaproszone na rekolekcje w Raciborzu-Miedoni od 1 do 9 sierpnia, a także w Nysie w domu rekolekcyjnym przy klasztorze księży werbistów od 11 do 19 sierpnia.

Rekolekcje rozpoczynają się kolacją w dzień przyjazdu o 18.00, a kończą ostatniego dnia obiadem ok. 13.00. Koszt uczestnictwa w każdym z turnusów wynosi 250 zł. - Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy maksymalnie po 5 dziewczyn z jednej parafii - wyjaśnia ks. Mariusz Sobek.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 czerwca. Na turnusy w Głogówku, Nysie i Raciborzu-Miedoni na adres: msobek@poczta.fm, na turnus w Leśnicy - betania@sluzebniczki.pl.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama