GN 32/2018 Archiwum

Zagrają o Puchar św. Jacka

Już za tydzień VI Międzydiecezjalny Turniej w Piłce Nożnej.

Zapraszamy na szósty turniej piłkarski o Puchar św. Jacka w Strzelcach Opolskich.

- W tym roku weźmie w nim udział 16 drużyn reprezentujących szkoły gimnazjalne, średnie i wyższe, którym patronuje św. Jacek,  z terenu diecezji opolskiej, gliwickiej i archidiecezji katowickiej - informuje Adam Kala, jeden z organizatorów. Pierwsza edycja zorganizowana była w ramach programu edukacyjnego poświęconego św. Jackowi, który realizowano w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Strzelcach Op.

Drużyny podzielone zostały na 4 grupy, w których rywalizować będą systemem każdy z każdym (początek rozgrywek o 8.30).  Dwa zespoły awansują z grupy do ćwierćfinałów (mecze o 13.00). Półfinały rozpoczną się o 14.30, a finał i mecz o 3. miejsce - o 15.30. Wręczenie pucharów i nagród - o godz. 16.

Turniej organizowany przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego rozegrany będzie 12 czerwca na boiskach Stadionu Miejskiego w Strzelcach Opolskich (ul. Strzelców Bytomskich 2a).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma