Nowy numer 42/2019 Archiwum

Sto dni

Analizy watykanistów po stu dniach pontyfikatu czytam namiętnie, ale...

W przeddzień upływających pierwszych stu dni pontyfikatu papieża Franciszka piękny wieczór spędziłem w ogrodzie państwa Labusga w Wawelnie. W pewnym momencie rozmowa zeszła na papieża. Pani Erika jest jednym z niewielu mieszkańców naszej diecezji, którzy poznali Kościół w Argentynie. Odwiedzała tam syna Waldemara – misjonarza. Jak usłyszałam, że wybrali Bergoglia to zaczęłam płakać i przez półtora dnia płakałam ze szczęścia, powiedziała.

Analizy watykanistów i innych fachowców po stu dniach pontyfikatu czytam namiętnie, ale te słowa są dla mnie miarą nadziei, jaką papież Franciszek obudził w ludziach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL