GN 32/2018 Archiwum

Na koń! Do Barda!

Przez 5 dni będą jechać do sanktuarium Matki Bożej Matki Bożej Strażniczki Wiary.

Tego jeszcze (przynajmniej u nas) nie było! Pierwsza pielgrzymka konna wyruszy w niedzielę 30 czerwca z Gogolina do sanktuarium MB w Bardzie. – Rozpoczniemy Mszą św. w kościele w Gogolinie o godz. 11, a potem wyruszymy konno ze stadniny Wild West w pobliskiej Rozwadzy – informuje ks. Piotr Jędras, wikariusz gogolińskiej parafii. Pielgrzymkę organizuje stadnina we współpracy z parafią. – Będzie to prawdziwa pielgrzymka z modlitwą i codzienną Mszą św. – mówi ks. Jędras, który pojedzie z pielgrzymami. Do Barda pielgrzymi dotrą 4 lipca.

W pielgrzymce mogą wziąć udział także osoby, które nie mają własnego wierzchowca ponieważ jest możliwość wypożyczenia koni. Oczywiście wymagana jest umiejętność jazdy konnej.

Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 77 4 666 355; mail: nspjgogolin@gmail.com; ks. Piotr Jędras - GG: 5450922

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma