Nowy numer 33/2018 Archiwum

Z Dobrą Nowiną na ulicach

W niedzielę 8 września w parafii św. Antoniego w Zdzieszowicach odbędzie się kolejna ewangelizacja z cyklu akcji organizowanych na terenie diecezji opolskiej.

„Ewangelizacją miast” – bo tak nazwano cykl – koordynuje Zespół ds. Nowej Ewangelizacji Diecezji Opolskiej. Pierwsza akcja odbyła się w parafii Ducha Św. i NMP Matki Kościoła w Kędzierzynie-Koźlu.

Teraz czas na Zdzieszowice. Ewangelizatorzy na niedzielnych Mszach św. będą głosić kazanie i świadectwa, a od 14.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie na ulice wyjdą patrole modlitewne z różańcem w ręku, a także grupki chodzące od domu do domu z Ewangelią. Z kolei w centrum miasteczka będą śpiewy i rozmowy, wystawiona też będzie pantomima.

Niedzielną ewangelizację zwieńczy wieczór uwielbienia w kościele parafialnym. Rozpoczęcie o 19.00.

Kolejne ewangelizacje odbędą się w niedzielę 15 września w parafii św. Karola Boromeusza w Opolu oraz w niedzielę 29 września w parafii św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie.

Więcej informacji: nowaewangelizacja.opole.pl

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma