Nowy numer 24/2018 Archiwum

Zaproszenie dla marianek

Trwają zapisy na Diecezjalną Pielgrzymkę Dzieci Maryi na Górę św. Anny.

W tym roku pod hasłem „Panie, przymnóż nam wiary” marianki spotkają się w dwóch terminach. W pierwszym, od 27 do 29 września, uczestniczyć będą grupy z parafii rejonu opolskiego i kluczborskiego, w drugim, od 11 do 13 października – z parafii rejonu nyskiego i raciborskiego.

W planie obu pielgrzymek m.in. wspólna modlitwa różańcowa, Msze św., konferencje, pogodne wieczory, a także czas dla siebie. – Koniecznie trzeba zabrać ze sobą śpiwory, modlitewnik „Droga do nieba”, a także dobry humor – informuje ks. Mariusz Sobek, diecezjalny duszpasterz Dzieci Maryi.

Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmowane są wyłącznie drogą internetową. Na stronie www.swanna.pl/marianki należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając liczbę uczestniczek wraz z nazwiskiem opiekuna grupy.

– Opiekunów wspólnot parafialnych zachęcam również do wytypowania jednej dziewczyny, która z rąk biskupa opolskiego odbierze dyplom wyróżniający – informuje ks. Mariusz Sobek. Wyróżniona może zostać marianka od I klasy szkoły gimnazjalnej, z niebieskim medalikiem. Zgłoszenia do 23 września przyjmuje ks. Mariusz Sobek (msobek@poczta.fm).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma