Nowy numer 24/2018 Archiwum

Na dobry początek

Propozycje duszpasterstw akademickich dla studentów: ks. Piotr Pawlukiewicz i o. Grzegorz Kramer.

Rok akademicki rozpoczęty. Duszpasterstwa akademickie zgodnie z dobrym zwyczajem rozpoczynają go propozycjami rekolekcji i spotkań dla studentów. DA Resurrexit zaprasza na "Rekolekcje na dobry początek", które odbędą się 9 i 10 października w kościele seminaryjnym (obok Wydziału Teologicznego UO, ul. Drzymały 1a). – Poprowadzi je ks. Piotr Pawlukiewicz, znany i ceniony w całym kraju rekolekcjonista i kaznodzieja, którego raczej nie trzeba zbytnio przedstawiać – informuje ks. Marcin Cytrycki z DA Resurrexit.  Spotkania rekolekcyjne będą rozpoczynać się o godz. 20.00.  Od godz. 19.15 – okazja do skorzystania z sakramentu pokuty. Szczegółowe informacje na stronie www.dar-opole.pl, a także na www.facebook.com/DAR.Opole .

Natomiast DA Xaverianum (jezuici, ul. Czaplaka 1a) proponuje rekolekcje „Po prostu o Jezusie”. Wygłosi je o. Grzegorz Kramer SJ. Spotkania rekolekcyjne od niedzieli do wtorku (6 -8 października) o godz. 20. Na zakończenie rekolekcji tradycyjna „wtorkowa kolacja” – po Mszy św.o godz. 20.00. To nie koniec propozycji Xaverianum w „Tygodniu na dobry początek”. W środę (9 października) o godz. 20.00 seans filmowy, a w czwartek (10 października) – spotkanie zapoznawcze i prezentacje grup działających w duszpasterstwie (godz.19).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma