Nowy numer 43/2020 Archiwum

Monika Kuszyńska wystąpi w Opolu

Znana wokalistka zaśpiewa podczas koncertu charytatywnego na rzecz Stowarzyszenia „Wigilia samotnych i bezdomnych”.

Wydział Teologiczny UO oraz stowarzyszenie „Wigilia dla Samotnych i Bezdomnych” zorganizowały na koncert charytatywny „Na dobry początek”. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na organizację tegorocznej wigilii dla osób samotnych, bezdomnych, ubogich. Jak wielkie jest to wydarzenie można przeczytać tutaj

Gwiazdą koncertu będzie Monika Kuszyńska, b. solistka zespołu Varius Manx, która  po ciężkim wypadku i rekonwalescencji rozpoczęła karierę solową. Często występuje w koncertach charytatywnych, opowiada również o tym, jak ciężkie przeżycia zmieniły jej nastawienie do świata, ludzi i Boga.

Koncert odbędzie się w niedzielę 27 października o godz. 19 w auli seminarium duchownego (ul. Drzymały 1). Przed koncertem odbędzie się licytacja oryginalnych koszulek Borussii Dortmund z autografami Kuby Błaszczykowskiego, Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka oraz podwójnego biletu-zaproszenia na mecz Borussii (wraz z przejazdem). Bilety-cegiełki (15 zł - normalny, 10 zł - studenci) można nabywać na portierni Wydziału Teologicznego oraz w parafii św. Józefa w Opolu Szczepanowicach.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama