Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

 • KJB
  18.11.2013 11:57
  Świadectwo bardzo fajne. Jedyne co mi tak zgrzyta to niefortunna nazwa zespołu Funky Masons... szczególnie druga część, źle mi się kojarzy...
  doceń 2
 • tjz6
  18.11.2013 15:13
  Trzymaj się mocno Jezusa i Jego Matki i nigdy nie wypuszczaj swojej ręki z Jego ręki.
  doceń 1
 • Kuba
  18.11.2013 16:24
  Bardzo lubię breakdance i uważam, że jest to najbardziej sprktakularny taniec, bardzo lubię filmy i programy o tej tematyce, ale.... no właśnie jest jedno ale. Cała ta kultura nie jest już taka fajna, albo może poprawię się i powiem, że nie kultura tylko ludzie którzy ją tworzą. Oczywiście nie chcę obrażać wszystkich b-boyów i mam nadzieję, że będzie więcej świadect nawrócenia właśnie z tych środowisk. Tak jak już napisałem, że wszystko jest fajnie, chłopaki kręcą się na głowie, na barkach czy na dłoniach i ludzie na to patrzą z zachwytem (ja również) ale nikt nie wie, że właśnie ci tancerze którzy czasem są przykładami dla waszych dzieci (bo na pewno nie jeden młody chłopak chciałby tańczyć tak jak oni) są delikatnie mówiąc bardzo pogubieni. Kiedyś kilkanaście lat temu również chodziłem na naukę tego tańca i trochę wiedzy o kluturze zaciągnąłem i troszkę wiem jak to wygląda od środka. Zresztą Paweł Kątny o którym jest artukuł napisał, że zachowywali się jak wandale, brali narkotyki itd. Mi się to nigdy nie zdarzyło i nigdy nie paliłem i nie brałem tych rzeczy ale wiem, że właśnie często tak jest. Bardzo cieszę się, że są takie osoby jak Paweł Kątny, że nie wstydzi się swojego nawrócenia i o tym mówi, bo chociażby dlatego gdy widzę takich b-boyów tańczących na ulicach starówek czy dyskotekach, myślę sobie, że nie wszyscy z nich muszą być zaraz źli:-) Liczę na to, że niedługo ukarze się cały artukuł o tym świadectwie. Pozdrawiem.
  doceń 1
 • Krzysztof
  18.11.2013 17:27
  Jestem pod wielkim wrażeniem. Wdzięczny za świadectwo. Szczęść Boże.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma