Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ekumeniczna Modlitwa Młodych

Bp Andrzej Czaja zaprasza młodzież na tradycyjne czuwanie modlitewne w pierwszą niedzielę Adwentu.

Tematem tegorocznej Ekumenicznej Modlitwy Młodych będą słowa Jezusa „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody” (Mt 28,19).

- To wielka potrzeba dzisiejszego czasu, abyśmy, jak Apostołowie po zmartwychwstaniu Jezusa, szli bez obaw i głosili narodom Ewangelię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego - bp Andrzej Czaja napisał w zaproszeniu skierowanym do młodzieży.

- Od dnia chrztu nasz Pan liczy na nas, a przez sakrament bierzmowania uzdolnił nas do bycia misjonarzami. Dlatego z radością i pokojem serca wyruszajcie na ulice i peryferie życia i dzielcie się Jezusem jak Chlebem - zachęca biskup opolski.

Modlitewne spotkanie wraz z młodzieżą i duszpasterzami Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego odbędzie się w niedzielę 1 grudnia w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu. Rozpoczęcie o godz. 15.30.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma