Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Być mężczyzną

Temu zagadnieniu poświęcone będzie kolejne spotkanie Akademii Damsko – Męskiej w Opolu, na które zaprasza Duszpasterstwo Akademickie Resurrexit.

Temat: Misja każdego mężczyzny.

Gościem specjalnym będzie na nim dr Philip Chavez, który od lat specjalizuje się w tematyce męskiej duchowości.

Jego pasją jest szkolenie mężczyzn w męskości tak, by osiągnęli prawdziwą stabilność, pewność siebie i satysfakcję we wszystkich obszarach swojego życia. Za podstawowe uznaje łączenie kluczowych elementów męskości takich jak misja, tożsamość, męska podróż, które definiują fundament męskiej duchowości. Przez lata prowadził wiele konferencji, warsztatów i rekolekcji, współpracuje z uniwersytetami i seminariami duchownymi. Założył i prowadzi fundację "Men's Spirituality". W Polsce przebywa na zaproszenie ruchu Mężczyzn św. Józefa.

Spotkanie odbędzie się w Sali A, Łącznika Politechniki Opolskiej (Opole, ul. Mikołajczyka 16) w poniedziałek 13 stycznia o godz. 20.

Dla tych, którzy nie mogą dotrzeć na spotkanie do Opola, a chcieliby posłuchać o czym mowa, będzie prowadzona bezpośrednia transmisja na stronach www.mezczyzni.net i www.dar-opole.pl.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma