Nowy numer 43/2020 Archiwum

Steinbeck i Czechow na scenie Teatru EKO Studio

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na spektakle.

Teatr EKO Studio jako jedyny w Polsce przedstawi spektakl „Poświęcona przyjaźń” na podstawie opowiadania „Myszy i ludzie” Johna Steinbecka, laureata literackiego Nobla z 1962 roku.

Jest to piękna opowieść (znana także z ekranizacji w reż. Gary'ego Sinise'a z niezapomnianą kreacją Johna Malkovicha) o bezwarunkowej przyjaźni, ludzkich marzeniach i tęsknotach. John Black i Kenny Little (olbrzym o umysłowości małego dziecka) jako niezwykły tandem przyjaciół przedstawi historię dramatycznej przyjaźni, która wymaga największej ofiary.

Adaptacja i reżyseria: Andrzej Czernik. Spektakl zaprezentowany będzie na dużej scenie Teatru EKO Studio w Opolu (ul. Armii Krajowej 4 off)  w niedzielę 12 stycznia o 19.07. 

W następnym tygodniu EKO Studio zaprasza osoby, które w karnawale chcą się pobawić i pośmiać. Tym razem Andrzej Czernik przedstawi zabawną komedię A. Czechowa „Niedźwiedź. Oświadczyny”. Spektakl - 17 stycznia o 19.07.

Na każdy ze mamy podwójne zaproszenie dla Czytelników „Gościa Opolskiego”. Wystarczy wysłać e-mail pod adres opole@gosc.pl z zaznaczeniem, na który ze spektakli chcieliby Państwo się wybrać (prosimy o podanie daty). Kto pierwszy, ten wygrywa.

Więcej TUTAJ. Rezerwacja biletów: telefoniczna (77 453 94 36 / 694 956 067) lub osobiście w siedzibie Teatru EKO Studio.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama