Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dziękujemy, Tereso

OK, przyznaję, kilka razy dzisiaj nie potrafiłem powstrzymać łez.

Choć wiedziałem, że dzień odejścia Teresy jest bliski. Z niepokojem patrzyłem od kogo przychodzą smsy. I dzisiaj rano przyszedł ten sms – od pana Engelberta Misia.

Nie myślałem, że wzruszenie ogarnie mnie tak mocno. Nie płaczę za minioną wspólną przeszłością – z Teresą przeżyliśmy prawie 18 lat w jednej redakcji. Były to piękne chwile i nikt nam ich nie zabierze. Nie płaczę, że się już nie zobaczymy. Wierzę, że się zobaczymy.

Płaczę chyba dlatego, że z Teresą zniknęła na ziemi niepowtarzalna cząstka piękna, wdzięku i mądrości, którymi potrafiła obdarzać nawet w dniach agonii. Byłaś dobra, Tereso. Dziękujemy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL