GN 28/2018 Archiwum

Rekolekcje u kleryków

Wspólnota seminarium duchownego w Opolu zaprasza na rekolekcje dla maturzystów zatytułowane „Mów, Panie, bo sługa Twój słucha”. Zapisy trwają.

Zaproszeni są nie tylko tegoroczni maturzyści, ale również uczniowie klas drugich szkoły średniej oraz studenci, którzy myślą o powołaniu kapłańskim. Oczywiście tylko chłopacy.

W planie rekolekcji m.in. codzienna Msza Święta, Liturgia Godzin, nabożeństwo Drogi Krzyżowej, konferencje, spotkania w grupach, adoracja, a także rekreacja. Co więcej trzydniowe spotkanie będzie okazją nie tylko do tego, by przeżyć rekolekcje, ale również by poznać rytm życia seminarium.

Uczestnicy rekolekcji będą mieszkać razem z klerykami, jeść w ich refektarzu, modlić się z nimi w seminaryjnej kaplicy. Będą też wspólnie spędzać czas rekreacji, a przede wszystkim będą mieli szansę, by z nimi porozmawiać, zadawać im pytania.

Rozpoczęcie rekolekcji, które poprowadzi ks. Damian Leśniak, ojciec duchowny kleryków, zaplanowano w piątek 14 marca o godz. 17.00, a zakończenie w niedzielę 16 marca w południe. – Prosimy, by przyjechać do seminarium w piątek w godzinach od 15.00 do 16.30, aby przed rozpoczęciem rekolekcji zakwaterować się w pokojach – wyjaśniają organizatorzy.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu – tutaj. Tam też więcej szczegółów o tym, co ze sobą zabrać, a co może zostać w domu.

Zapisy trwają do 7 marca.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma