Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nocny maraton zumby

Czyli "Tańcz z sercem dla Betanii" w opolskiej Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej.

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niecodziennej inicjatywie. Samorząd Studencki uczelni wraz z Centrum Opieki Paliatywnej "Betania" organizuje nocny maraton zumby "Tańcz z sercem dla Betanii". Poprowadzi go opolska mistrzyni tego stylu - Kayah Zumba.

- Tańczących, nietańczących, tylko oglądających, nieśmiało próbujących, do tej pory w kącie podrygujących - wszystkich serdecznie zapraszamy już dziś, w czwartek, 13 lutego o 21.00 do sali gimnastycznej PMWSZ w Opolu (ul. Katowicka 68). Bawimy się do północy, a jeśli sił wystarczy, to dłużej. Potrzebne są sportowe buty, wygodny strój i dobry nastrój - wyjaśnia Kamila Wójt, rzecznik prasowy uczelni.

Wstęp to cegiełka na rzecz "Betanii" - 5 zł. - Oczywiście, każdy wolny datek będzie mile widziany. Potrzeb jest wiele, ale mamy nadzieję, że wśród opolan znajdzie się dużo nie tylko miłośników gorących, latynoskich rytmów połączonych z elementami fitness, ale ludzi o sercach otwartych na potrzeby innych - podkreśla Kamila Wójt.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma