Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Diecezjalna pielgrzymka maturzystów

Zmiana terminu. Na Jasnej Górze spotkają się w środę 9 kwietnia.

Ks. Jarosław Staniszewski, diecezjalny duszpasterz młodzieży, zaprasza do udziału w pielgrzymce maturzystów na Jasną Górę i jednocześnie informuje, że na prośbę katechetów uległ zmianie jej termin. Odbędzie się w środę 9 kwietnia, po V niedzieli Wielkiego Postu.

Modlitewne spotkanie rozpocznie się 11.00 nabożeństwem Drogi Krzyżowej, które odprawione zostanie na Wałach Jasnogórskich. Zbiórka pielgrzymów przy I stacji.

O 13.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu odprawiona zostania Msza św. w intencji maturzystów. Pielgrzymka zakończy się ok. 14.30.

Zgłoszenia szkół, które będą uczestniczyć w pielgrzymce, przyjmowane są do 31 marca (e-mail: mlodzi.opole@gmail.com lub kom: 600 478 393). - Proszę, żeby podawać nazwę szkoły i liczbę pielgrzymów - informuje ks. Jarosław Staniszewski.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma