Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zdjęcia i opowieści z Majdanu

Zapraszamy na spotkanie z Jakubem Szymczukiem, fotoreporterem "Gościa Niedzielnego", który pracował na kijowskim Majdanie pod ostrzałem snajperów.

Już w najbliższy poniedziałek w Opolu spotkanie z naszym redakcyjnym kolegą Jakubem Szymczukiem, znakomitym fotoreporterem, który szeroko zasłynął zdjęciem papieża Franciszka pozdrawiającego go z samochodu podczas Światowych Dni Młodzieży w Rio de Janeiro.

Tym razem Kuba pokaże zdjęcia i opowie o tym, co przeżywał na kijowskim Majdanie, gdzie wykonywał swoją pracę w najtragiczniejsze dni pod ostrzałem snajperów. Spotkanie, któremu patronuje "Gość Opolski", organizują Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu i Fundacja 2,8.

- Ukraina jest tematem rozmów w naszych domach, ale chyba sami do końca nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić dramatu ludzi na Majdanie. Mam nadzieję, że to spotkanie będzie wydarzeniem, które uświadomi nam to, co tam się zdarzyło – zachęca Danuta Łuczak, kierownik działu promocji MBP.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 marca w  sali konferencyjnej MBP przy ul. Minorytów 4. Początek o  18.00. Mocno zapraszamy!

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma