Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przyjdźcie porozmawiać

Kawiarenka Dialogowa w Winowie czeka na małżonków w poniedziałek 24 marca.

Otwarta będzie od 17.00 do 21.00 w Domu Ojca w Winowie. Od 17.00 do 19.00 organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi.

– Kawiarenkę Dialogową dedykujemy wszystkim małżonkom bez względu na staż lub poziom formacji, w szczególności tym, którzy nie pamiętają już, czym jest randka, bądź z gorzką ironią przyznają, że ich randki przybierają postać zakupów w hipermarketach – wyjaśniają organizatorzy.

Kawiarenka może też być pomocą we wdrożeniu w życie regularnych rozmów małżeńskich na tematy związane z małżeństwem. Taka forma rozmów jest proponowana przez poszczególne grupy formacyjne (np. „Godzina Szensztacka”, „Dialog małżeński”).

– Nie narzucamy konkretnego tematu rozmowy, choć uczestnicy wraz z menu otrzymają materiał z propozycją do porozmawiania na wybrany temat związany z życiem rodzinnym bądź małżeńskim – informują organizatorzy z Poradni Rodzinnej w Winowie.

Rezerwacja stolika przyjmowana jest drogą mailową: poradnia@wirtualni.winow.pl lub telefonicznie (720 060 495).

Dom Ojca mieści się w Winowie przy ul. Prószkowskiej 12 (skrzyżowanie z ul. Ligudy).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma