Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Śladami św. Józefa i Maryi

Nowa grupa bractwa zawiązała się w Polskim Świętowie.

Ośmiu nowych członków z parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Polskim Świętowie wstąpiło w piątek, 21 marca do Bractwa św. Józefa.

W poczet tej wspólnoty przyjął ich ks. dr Waldemar Musioł, rektor Bractwa.

- Jest to pierwsze bractwo na ścianie zachodniej naszej diecezji od Prudnika do Otmuchowa. Niekoniecznie przecież musi być ono w dużej miejscowości. Zapraszamy do wstąpienia do bractwa z okolicznych parafii.  Mam nadzieję, że teraz, gdy cykliczne spotkania będą odbywały się bliżej, chętnych znajdzie się więcej – podkreśla ks. Szymon Suda, proboszcz parafii w Polskim Świętowie.

Podczas uroczystej Mszy św. ks. Waldemar Musioł poświęcił także Tajemnice Róży Różańcowej. Do nowej Róży przystąpiło 20 kobiet z szczególną intencją modlitwy za rodziny tej parafii szczególnie w Roku Rodziny.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma