Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ostatnie dni głosowania na "Bohatera katechezy"

Najwięcej głosów zebrali: Zdzisław Pytka, Waldemar Wczasek. Tuż za nimi jest Edyta Bem. W tym głosowaniu jeszcze wszystko jest możliwe.

W nocy z niedzieli na poniedziałek zakończymy głosowanie w plebiscycie „Bohater Katechezy” organizowanym przez Stowarzyszenie "Civitas Christiana" i Gościa Opolskiego.

Przypominamy, że głosy (za pośrednictwem facebookowego mechanizmu "lubię to!") można oddawać tylko do 30 marca do godz. 23.59.

Jak wygląda sytuacja kilka dni przed finałem? Prowadzi Zdzisław Pytka z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie. Zebrał już ponad 1400 głosów.

Drugie miejsce zajmuje Waldemar Wczasek – katecheta w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu, który uzyskał ponad 1150 głosów.

Z kolei na trzecim miejscu plasuje się Edyta Bem z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich. Katechetka otrzymała blisko 850 głosów.

Głosować można również na s. Jolantę Radomyską z Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu, Mariusza Denisiewicza z Publicznego Liceum Ogólnokształcącym Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu i Piotra Wajsa z Publicznego Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Opolu.

Na zwycięzcę plebiscytu czeka zarówno statuetka jak i nagroda rzeczowa – tablet.

Oddaj swój głos – TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma