Nowy numer 3/2021 Archiwum

Kawiarenka tym razem na Chabrach

Kolejna "Kawiarenka Dialogowa" dla małżonków i narzeczonych już we wtorek 29 kwietnia.

Otwarta będzie od 17.00 do 18.45 w salce na plebanii parafii św. Karola Boromeusza w Opolu (ul. Chabrów 74). Opieka dla dzieci jest zapewniona.

– Kawiarenkę Dialogową dedykujemy wszystkim małżonkom bez względu na staż lub poziom formacji, w szczególności tym, którzy nie pamiętają już, czym jest randka, bądź z gorzką ironią przyznają, że ich randki przybierają postać zakupów w hipermarketach – wyjaśniają organizatorzy.

Kawiarenka może też być pomocą we wdrożeniu w życie regularnych rozmów małżeńskich na tematy związane z małżeństwem. Taka forma rozmów jest proponowana przez poszczególne grupy formacyjne (np. „Godzina Szensztacka”, „Dialog małżeński”).

– Nie narzucamy konkretnego tematu rozmowy, choć uczestnicy wraz z menu otrzymają materiał z propozycją do porozmawiania na wybrany temat związany z życiem rodzinnym bądź małżeńskim – informują organizatorzy z Poradni Rodzinnej w Winowie.

Rezerwacja stolika przyjmowana jest drogą mailową: poradnia@wirtualni.winow.pl lub narzeczeni@dfoz.pl, a także telefonicznie (600 322 210).

Po kawiarence ks. proboszcz Zbigniew Bienkiewicz zaprasza o 19.00 na Mszę św. dla małżeństw i w intencji małżeństw.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama