Nowy numer 28/2018 Archiwum

Skąd biorą się dzieci?

Już w poniedziałek kolejne spotkanie Akademii Damsko-Męskiej. Tym razem o recepcie na dziecko, czyli co nieco o in vitro, NPR, naprotechnologii.

Duszpasterstwo Akademickie "Resurrexit" zaprasza po raz kolejny na spotkanie Akademii Damsko-Męskiej w Opolu.

- Tym razem spróbujemy poruszyć temat niezwykle trudny nawet dla wielu osób wierzących: "Skąd się biorą dzieci?" - podkreślają duszpasterze akademiccy, wyjaśniając: - To pytanie małych brzdąców nabiera w naszych czasach wielkiego znaczenia. Z jednej strony dlatego, że tych dzieci rodzi się coraz mniej. Z drugiej zaś dlatego, że współczesna technika proponuje wiele technik wspomagających płodność. Czy wszystkie z nich są dobre? Czy cel, jakim jest poczęcie i narodzenie dziecka, uświęca podjęte środki? Dlaczego Kościół nie akceptuje niektórych z nich?

Na pytania odpowie Tomasz Chyra. Mąż i ojciec, informatyk, przedsiębiorca, animator rodzin, doradca planowania rodziny, twórca CTLife.eu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 maja w Łączniku Politechniki Opolskiej (Opole, ul. Mikołajczyka 16). Rozpoczęcie o 20.00.

"Gość Opolski" jest patronem medialnym cyklu Akademia Damsko-Męska.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma