Nowy numer 2/2021 Archiwum

Św. Michał Archanioł w Koźlu

Dziś figura z Gargano przybywa do kozielskiej parafii pw. św. Zygmunta i Jadwigi Śląskiej.

O godz. 17.30 rozpoczęło się nabożeństwo oczekiwania, a o godz. 18 - uroczysta Msza św. w intencji policjantów i ich rodzin zainaugurowała peregrynację figury św. Michała Archanioła.

Mszy św. przewodniczył ks. prał. dr Alfons Schubert, a na nabożeństwie śpiewał chór "Cantabiles". Peregrynację poprowadzi ks. Rafał Szwajca, michalita. Po Eucharystii rozpoczęło się czuwanie dla młodzieży, Koronka do św. Michała Archanioła, Apel Jasnogórski, a po nim czuwanie dla małżonków, narzeczonych i szukających miłości życia.

Kolejne dni wypełnione będą nabożeństwami poświęconymi Archaniołowi Michałowi i aniołom. W poniedziałek odprawione będą Msze św. i nabożeństwa o godz. 6.30, 8.00, 12.00 - w intencji chorych, starszych samotnych i niepełnosprawnych, 16.00 - Msza św. dla dzieci ze specjalnym błogosławieństwem przy figurze, a przedtem, o 14.00 - godzina modlitwy za ludzi zniewolonych, opętanych i trwających w grzechu ciężkim. O 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów, o 20.15 - Msza św. z udziałem wiernych z parafii na Piastach, o 21.00 - Apel Jasnogórski (można przynieść świece), o 24.00 - Pasterka dla osób wątpiących w istnienie Boga, szukających wiary i sensu życia.

W wtorek Msze św. i nabożeństwa o godz. 6.30, 8.00, 12.00 - w intencji rodzin, 13.00 - nabożeństwo dla uczniów szkół średnich, 14.00 - nabożeństwo dla maturzystów i poszukujących drogi życia, 16.00 - Msza św. w intencji młodzieży. Eucharystia o godz. 18.00 i procesja ulicami naszego miasta z figurą Matki Bożej Fatimskiej i św. Michała Archanioła (ze świecami) zakończy peregrynację.

Warto wysłuchać kazań, głoszonych podczas porannych Mszy św. oraz wtorkowych konferencji o świecie aniołów (o 9.30), zniewoleniach duchowych i zagrożeniach współczesnego człowieka (o 11.00 i 15.00).

Szczegółowy program w załączniku poniżej:

Św. Michał Archanioł w Koźlu   Program peregrynacji strona internetowa parafii

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama