GN 3/2019 Archiwum

Koncert uwielbienia

W uroczystość Bożego Ciała (19 czerwca) na osiedlu AK w Opolu, niedaleko kościoła Przemienienia Pańskiego, już po raz piąty odbędzie się Koncert Uwielbienia.

- Pieśni pełne życia, dźwięki łapiące za serce, młodzi muzycy i chórzyści na scenie, tysiące ludzi patrzących na Chrystusa i śpiewających dla Niego! Modlitwa za młode pokolenie! W samym środku Najświętszy Sakrament! Pan Jezus przychodzący aby umacniać, dawać nadzieję i błogosławić - zachęca do udziału ks. Eugeniusz Ploch.

Na koncert zapraszają: patron koncertu - biskup opolski Andrzej Czaja oraz organizatorzy: DA Resurrexit, Radio Doxa i Odnowa w Duchu Świętym.

Początek o19.30, zakończenie o 22.00. Cały Koncert będzie transmitowany przez Radio DOXA (Opole 107,9 FM i w internecie na www.doxa.fm), a także na kanale Youtube DA Resurrexit.

Uczestnicy tegorocznego koncertu otrzymają płytę promocyjną zawierającą kilka utworów z koncertów w 2012 i 2013 r.

Poniżej film zapraszający na tegoroczny koncert:

Zaproszenie na Koncert Uwielbienia w Opolu (2014)
D.A. Resurrexit Opole

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy