Nowy numer 28/2018 Archiwum

Fundacja "Dr Clown" poszukuje wolontariuszy

W Opolu we wtorek 15 lipca nabór "menadżerów uśmiechu".

W kolorowych strojach, z wielką porcją optymizmu, leczą małych pacjentów uśmiechem. I zapraszają do włączenia się w działania wolontarystyczne Fundacji "Dr Clown" wszystkich, którzy w wakacje dysponują większą ilością czasu wolnego lub po prostu zamierzają podjąć nowe wyzwanie

Spotkanie odbędzie się we wtorek 15 lipca o godz. 16 w Miejskim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Żeromskiego 3 w Opolu (na przeciwko kina Helios).

- Wolontariat to nie tylko bezinteresowna pomoc i działanie, to także, a może przede wszystkim, niezwykła przygoda, satysfakcja, rozwój oraz możliwość spotkania nowych osób czy budowania doświadczenia zawodowego - podkreśla Marta Szewerda. - Wolontariat to nie tylko odwiedzanie dzieci w stroju "doktora klauna". Warto pamiętać, że to wszystkie działania, które wiążą się z naszą działalnością. Także skoncentrowane np. wyłącznie przy komputerze - wyjaśnia.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma