Nowy numer 28/2018 Archiwum

Trwają zapisy na pielgrzymkę LSO

Ministranci i lektorzy spotkają się na Górze św. Anny 27 i 28 sierpnia.

W ostatnim tygodniu wakacji Liturgiczna Służba Ołtarza ponownie spotka się w Domu Pielgrzyma przy sanktuarium św. Anny.

Doroczna diecezjalna pielgrzymka jest świętem wszystkich ministrantów i ministrantek, łączy poprzez wspólną modlitwę, formację, rywalizację sportową i zabawę.

Pielgrzymka będzie też podsumowaniem całorocznej pracy formacyjnej, a jednocześnie wstępem do nowego roku formacyjnego.

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem formularza internetowego zamieszczonego na stronie: www.swanna.pl/ministranci/.

Należy podać parafię, z której grupa przyjeżdża, liczbę ministrantek i ministrantów, którzy wezmą udział w spotkaniu, a także wskazać osoby odpowiedzialne za grupę.

« 1 »

Zobacz także

 • hub381
  20.07.2014 22:12
  Tak pamiętam jeszcze dziś spotkanie ministrantów na G.św. Anny w roku 1952 z parafii św.Jana Chrz.w Biskupicach,która wówczas nalezała do Diecezji Opolskiej.Mieliśmy komże w kolorze niebieskim(maryjny)-które zrobiły furrorę.
  Pozdrawiam młodzież-Szczęść Boże !

  PS.Piękna sprawa ...
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma