GN 32/2018 Archiwum

Wdzięczność za dzieci

Franciszkanie zapraszają na Górę św. Anny rodziców, którzy chcą podziękować za dar potomstwa lub o prosić o poczęcie dziecka.

Ojcowie franciszkanie z Góry św. Anny zapraszają rodziców, którzy chcą podziękować za narodziny dzieci lub prosić o dar potomstwa.

W niedzielę 7 września o 11.30 w bazylice św. Anny odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna za dar otrzymania potomstwa.

Po Eucharystii będzie można otrzymać indywidualne błogosławieństwo dla rodzin.

Zaś o 14.00 odprawione zostanie nabożeństwo do św. Anny z prośbami i podziękowaniami oraz w intencji rodziców oczekujących potomstwa, a także małżonków nie mogących mieć dzieci.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma