Nowy numer 8/2019 Archiwum

Modlitwa, formacja, zabawa

Rozpoczęły się zapisy na tegoroczną diecezjalną Pielgrzymkę Dzieci Maryi na Górę św. Anny.

Pielgrzymka odbędzie się w dwóch terminach: od 26 do 28 września dla grup z kluczborskiego i opolskiego rejonu oraz od 10 do 12 października dla grup z nyskiego i raciborskiego rejonu.

W obu terminach spotkanie rozpocznie się w piątek o 18.00, a zakończy w niedzielę tuż przed południem.

W tym roku marianki spotkają się pod hasłem „Rodzina Bogiem silna”.

W planie pielgrzymki m.in.: wspólna modlitwa, codzienna Msza św., pogodne wieczory, spotkania w grupach wiekowych. Noclegi w Domu Pielgrzyma, a zgłoszenia przyjmowane są od 1 września za pośrednictwem formularza internetowego (www.swanna.pl/marianki). Należy podać m.in. liczbę dziewcząt, które wezmą udział w pielgrzymce oraz nazwisko opiekuna grupy.

Ks. Mariusz Sobek, diecezjalny duszpasterz Dzieci Maryi, prosi opiekunów parafialnych wspólnot o wskazanie jednej marianki (z niebieskim medalikiem) do otrzymania wyróżniającego dyplomu biskupa opolskiego. Zgłoszenia do 20 września (msobek@poczta.fm lub 695 331 715 – po 19.30).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL