Nowy numer 32/2018 Archiwum

Wspomnienia, rozmowy, rozważania

Audycja "Pielgrzymi szlak" od 6 września na antenie Radia Doxa.

Od lat Pieszej Pielgrzymce Opolskiej na Jasną Górę towarzyszy wieczorne studio, prowadzone przez dziennikarzy diecezjalnej rozgłośni. - Ale pielgrzymka to temat na cały rok - mówi Monika Mateja z Radia Doxa, która wraz z ks. Tomaszem Jałowym będzie prowadzić nową audycję.

- W audycji będą brali udział goście z różnych grup pielgrzymkowych. Jako pierwsi odwiedzą nas pielgrzymi z zielonej jedynki - zdradza Monika Mateja.

- Będziemy mówić nie tylko o tym, co wydarzyło się w drodze na Jasną Górę, o Bożych łaskach, które pielgrzymi otrzymali, ale także nawiążemy do tematów, które były rozważane na szlaku podczas codziennych konferencji. Chcemy połączyć informację z formacją - tłumaczy dziennikarka.

"Pielgrzymi szlak" na antenie Radia Doxa zagości w każdą 1. sobotę miesiąca o 21.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma