Nowy numer 25/2018 Archiwum

50 pralek dla wielodzietnych rodzin

Na prace konkursowe opolska Caritas czeka jeszcze do 26 września.

Trwa konkurs plastyczny „Razem oszczędzamy wodę i energię”. Nagrodami jest 50 nowych pralek o dużej pojemności i o wysokiej klasie oszczędności zużycia wody i energii.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie przez dzieci pracy plastycznej, promującej idee troski o środowisko naturalne i racjonalne używanie wody.

– Do udziału w konkursie zapraszamy rodziny wielodzietne z co najmniej pięciorgiem dzieci – wyjaśnia Artur Wilpert z Caritas Diecezji Opolskiej. I dopowiada, że również rodziny, które spodziewają się narodzin piątego dziecka (czyli matki są w stanie błogosławionym), również mogą powalczyć o nową pralkę.

Prace należy dostarczyć do centrali opolskiej Caritas (Opole, ul. Szpitalna 5a) do 26 września do 16.00.

Konkurs organizowany jest w ramach programu „Rodzina+. Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych” i współfinansowany jest ze środków WFOŚiGW w Opolu. Regulamin znajduje się na stronie - TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma