GN 24/2018 Archiwum

Duszpasterstwo ds. misji zaprasza

W sobotę 20 września pierwsze jesienne spotkanie misyjne.

Ks. Stanisław Klein, diecezjalny duszpasterz ds. misji, zaprasza na rejonowe spotkania o tematyce misyjnej   Ks. Stanisław Klein, diecezjalny duszpasterz ds. misji, zaprasza na rejonowe spotkania o tematyce misyjnej Anna Kwaśnicka /Foto Gość Duszpasterstwo misyjne diecezji opolskiej zaprasza na jesienny cykl spotkań rejonowych. - Zapraszamy członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób są w swoich parafiach zaangażowani w tematykę misyjną. Zarówno księży, siostry zakonne, kleryków, katechetów, animatorów misyjnych, jak i osoby, którym sprawy misji leżą na sercu - zachęca ks. Stanisław Klein.

Spotkania odbędą się w czterech miejscach w następujące soboty:

  • 20 września w parafii św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie;
  • 27 września w klasztorze Annuntiata w Raciborzu (ul. Starowiejska 152);
  • 4 października w parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku;
  • 18 października w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu.

Każde ze spotkań rozpocznie się o 10.00, a zakończy ok. 13.30. W planie przewidziana jest Msza św., a także spotkanie przy kawie. Ks. Stanisław Klein opowie o dziełach podejmowanych przez diecezjalne duszpasterstwo misyjne.

Właśnie trzy osoby z diecezji opolskiej rozpoczynają pracę misyjną w Ameryce Południowej. Ponadto Agata Szpulak z parafii Wniebowzięcia NMP w Opolu-Gosławicach rozpoczęła roczny kurs przygotowawczy w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie i w przyszłym roku planuje wyjazd na misje do Boliwii.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma