Nowy numer 24/2018 Archiwum

Śmiałkowie pilnie poszukiwani

W niedzielę w Opolu-Szczepanowicach będą czekać na dawców krwi.

Oddawać honorowo krew będzie można w najbliższą niedzielę (21 września) na placu plebanijnym parafii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach (ul. Prószkowska 74).

To nie pierwszy raz, gdy przy tutejszym kościele parafialnym stanie mobilny punkt oddawania krwi, w którym na dawców będą czekali pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu. - Podobne akcje organizujemy już od 2012 roku - podkreśla parafianin Krzysztof Dawid i zaprasza w najbliższą niedzielę po Mszach św. o  8.30, 10.00 oraz 11.30. Ambulans będzie pracował do 13.30.

Krew mogą oddawać osoby między 18. a 65. rokiem życia, których masa ciała przekracza 50 kilogramów. Koniecznie trzeba mieć przy sobie dowód osobisty.

Akcji przyświeca hasło "Dajesz krew - dajesz życie". Więcej informacji - TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma