Nowy numer 28/2018 Archiwum

Opole gotowe na ŚDM?

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie coraz bliżej. Duchowe przygotowania dla młodzieży z Opola i okolic startują już w piątek.

Duszpasterze zapraszają wszystkich młodych ludzi z Opola i okolic, którzy chcą włączyć się w organizację Światowych Dni Młodzieży, i tych, którzy chcą się dobrze do nich przygotować, na inauguracyjne międzyparafialne czuwanie modlitewne.

Czuwanie odbędzie się w piątek 24 października w kościele Przemienienia Pańskiego w Opolu, na osiedlu Armii Krajowej (dawny ZWM).

– Startujemy o godzinie 20. Rozpoczniemy śpiewami w klimacie gospel. Później będzie m.in. pantomima i konferencja – opowiada ks. Tomasz Gajda, wikary z parafii Przemienienia Pańskiego. Zachęca też: – Po czuwaniu zapraszamy na spotkanie do domu katechetycznego, na którym ks. Łukasz Knieć, ks. Jarosław Staniszewski i Radzimir Burzyński z Diecezjalnego Centrum ŚDM opowiedzą o tym, co jest do zrobienia.

  Materiały organizatora

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma