Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Komu "Żar Serca"?

Poszukiwane są osoby, które pośród swoich codziennych obowiązków żyją duchem chrześcijańskich wartości i świadczą o nich swoim działaniem.

Kandydatów do nagrody "Żar Serca" można zgłaszać do 31 października 2014 roku   Kandydatów do nagrody "Żar Serca" można zgłaszać do 31 października 2014 roku JOFiK Xaverianum - Od 17 lat przyznajemy nagrodę "Żar Serca" osobom, które - jak nasz patron św. Franciszek Ksawery - z żarem w sercu poświęcają się służbie drugiemu człowiekowi - wyjaśnia o. Jacek Drabik, dyrektor Jezuickiego Ośrodka Formacji i Kultury "Xaverianum". 

- Do 31 października czekamy na zgłoszenia kandydatów, spośród których kapituła wybierze tegorocznych wyróżnionych - zachęca, wyjaśniając, że nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach:

  • pracownik akademicki opolskich uczelni,
  • student opolskich uczelni,
  • osoba lub instytucja spoza środowiska akademickiego, działająca lub pracująca na Opolszczyźnie,

Statuetki zostaną wręczone 3 grudnia 2014 roku w czasie Wielkiej Gali Żaru Serca na zakończenie 21. Dni Xaverianum. Kandydatów można zgłaszać u o. Jacka Drabika SJ, duszpasterza akademickiego i dyrektora Jezuickiego Ośrodka Formacji i Kultury "Xaverianum" (xaverianum.opole@gmail.com lub jdrabik@jezuici.pl).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma