Nowy numer 38/2023 Archiwum

Żona spełniona…

...czyli przemiana twojego małżeństwa zaczyna się od ciebie. Warsztaty pod takim tytułem odbędą się 29 listopada w Domu Dobrego Pasterza w Nysie.

Na pierwszą, sobotnią lekcję w szkole szczęśliwych żon zaprasza Ilona Phan-Tarasiuk, żona Jakuba, mama Marysi i Tymoteusza, menadżer projektów, mediator, coach i liderka (wraz z mężem) wspólnoty małżeństw przy klasztorze oo. Dominikanów we Wrocławiu.

Jej blog z pasją czytują zamężne internautki, w warsztatach, które od dwóch lat prowadzi, wzięło udział ponad 300 kobiet w całej Polsce. Prowadzi też SOS dla kobiet borykających się z trudnościami w relacjach małżeńskich i rodzinnych.

W programie warsztatów zaplanowane są m.in. ćwiczenia i wykłady dla żon o tym, jak przejść od frustracji do zadowolenia w małżeństwie i jak zrozumieć najgłębsze pragnienie mężczyzny. Jak okazywać mężowi szacunek i uległość, nie myląc jej jednocześnie ze służalczością.

Będzie też mowa o przejmowaniu inicjatywy i dotrzymywaniu zobowiązań, o dylematach współczesnej kobiety w odniesieniu do Bożego ideału małżeństwa a także o sposobach na teściową i nie tylko…

Zapisy należy kierować na adres: zona.spelniona@gmail.com. Koszt udziału w warsztatach 80 zł (w razie trudności finansowych należy skontaktować się z organizatorami).

Więcej informacji na blogu: zona-spelniona.blogspot.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast