Nowy numer 25/2018 Archiwum

Uwaga! Występ kabaretu Hrabi odwołany

Informacja w sprawie rozpoczynających się jutro Dni Xaverianum.

Przekazujemy informację otrzymaną od o. Jacka Drabika SJ, duszpasterza Jezuickiego Ośrodka Formacji i Kultury „Xaverianum” w sprawie występu kabaretu „Hrabi”, który miał się odbyć w środę 26 listopada.

„Dzisiaj po południu otrzymaliśmy następującą wiadomość od Kabaretu Hrabi: Niestety Joanna Kołaczkowska po ostatniej trasie koncertowej jest w bardzo złym stanie zdrowotnym i zmusza nas to do podjęcia decyzji o przełożeniu zaplanowanego u Was występu. Joanna nie jest w stanie podjąć się występu, ponieważ spowoduje to nieprzewidywalne konsekwencje. Bardzo proszę o życzliwość i zrozumienie. Zdaję sobie sprawę, że jest to dla Was trudna sytuacja, ale proszę mi wierzyć zdarza się to pierwszy raz w 12-letniej działalności kabaretu.

W związku z tym, występ Kabaretu w ramach 21. Dni Xaverianum 26 listopada o 19.00 jest odwołany. Jednocześnie informujemy, że Kabaret Hrabi wystąpi u nas 22 grudnia (poniedziałek), zakupione bilety zachowują swoją ważność. Natomiast osoby, które zakupiły bilety, a nowy termin z różnych przyczyn im nie odpowiada, prosimy o zgłaszanie się z nimi do Xaverianum po zwrot kosztów."

o. Jacek Drabik SJ

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma