Nowy numer 25/2018 Archiwum

Adwent z papieżem Franciszkiem

Posłuchaj każdego dnia fragmentu adhortacji "Evangelii gaudium" z krótkim komentarzem ks. Eugeniusza Plocha.

Różne są sposoby przeżywania Adwentu. Jedni postanawiają więcej się uśmiechać, inni bardziej dbać o swoje zdrowie. Jedni postanawiają codziennie chodzić na Roraty, inni więcej czasu poświęcać rodzinie. Jedni postanawiają nie jeść słodyczy, inni chcą się wziąć do nauki. Zdaje się, że każde, nawet najmniejsze postanowienie, o ile pójdzie się za nim, może uczynić nas lepszymi.

Ks. Eugeniusz Ploch zaprasza, by przeżyć Adwent razem z papieżem Franciszkiem, słuchając myśli zawartych w "Evangelii gaudium" (adhortacji apostolskiej: "O głoszeniu Ewangelii  w dzisiejszym świecie").

Trzyminutowe nagrania na każdy dzień Adwentu to wybrany fragment z adhortacji wraz z krótkim komentarzem. Już dziś ostatnie nagranie:

Adwent z papieżem Franciszkiem - Wigilia Bożego Narodzenia

 

Adwent z papieżem Franciszkiem - dzień 24

 

Adwent z papieżem Franciszkiem - dzień 23

 

Adwent z papieżem Franciszkiem - dzień 22

 

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma