Nowy numer 28/2018 Archiwum

Kolędowo z franciszkanami

W piątek 16 stycznia na Metalchemie kolejne czuwanie z Jezusem Miłosiernym i św. Janem Pawłem II.

W parafii Chrystusa Króla w Opolu-Metalchemie w piątek 16 stycznia odbędzie się czuwanie kolędowe z Jezusem Miłosiernym i św. Janem Pawłem II, na które zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Opola i okolic.

Rozpoczęcie spotkania o 17.30 Koronką do Miłosierdzia Bożego. O 18.00 Msza św. pod przewodnictwem bp. Rudolfa Pierskały, a po niej spotkanie z braćmi i ojcami franciszkanami, którzy w Roku Życia Konsekrowanego opowiedzą o powołaniu i charyzmacie swojego zakonu. Wystąpi chór franciszkański, będzie też czas na wspólne kolędowanie. Obecne będą władze miasta.

Od 20.00 do 21.00 potrwa adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji mieszkańców Opola.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma