Nowy numer 28/2018 Archiwum

Kamil Bednarek zaśpiewa dla "Barki"

Koncert charytatywny na rzecz odbudowy spalonego domu.

Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Barka” zaprasza na koncert charytatywny na rzecz odbudowy spalonego domu Barki w folwarku Kaczorownia. Koncert odbędzie się w sobotę 17 stycznia o godz. 19 w hali sportowej PG 2 w Strzelcach Opolskich przy ul. Kozielskiej 34.

Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek z zespołem. Wystąpi także grupa Pajujo. Cegiełki uprawniające do wstępu na koncert są w cenie 30 i 50 zł. Rozprowadza je parafia św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich. Są dostępne w Strzeleckim Ośrodku Kultury, Księgarni „Zawadzkie”, Ciziu w Strzelcach Opolskich, na Wydziale Teologicznym UO oraz w Centrum Rozrywki „Kubatura” w Opolu. Informacje na temat rezerwacji: tel. 664 477 422.

W trakcie koncertu odbędzie się także licytacja koszulek gwiazd sportowych: Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka, Kuby Błaszczykowskiego i Mariusza Wlazłego.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma