Nowy numer 33/2018 Archiwum

III Turniej Futsalu Księży

W piątek 30 stycznia zapraszają do rodzinnego kibicowania. Nagrody czekają.

Impreza „Rodzinne kibicowanie fair play” towarzysząca III Turniejowi Futsalu Księży o Puchar ks. prałata Zygmunta Lubienieckiego odbędzie się w piątek 30 stycznia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Strzelcach Opolskich (ul. Kozielska 34).

Dotychczas dwukrotnie po puchar sięgali duszpasterze diecezji gliwickiej. A jak będzie w tym roku? Na boisku powalczą księża z diecezji bielsko-żywieckiej, częstochowskiej, gliwickiej, opolskiej i świdnickiej, a także reprezentacja opolskich nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

Na kibiców oprócz emocji sportowych czekają liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Do wygrania m.in. rodzinna kolacja w Kubaturze w Opolu z Jakubem Błaszczykowskim i Jerzym Brzęczkiem, zestaw meblowy, koszulki i piłki z autografami Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka.

Rozpoczęcie imprezy o 18.00, wstęp wolny.


 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma