Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Tam skarb twój, gdzie serce twoje

VIII Międzynarodowy Konkurs Poezji Chrześcijańskiej.

Pod hasłem „Tam skarb twój, gdzie serce twoje” odbywa się VIII Międzynarodowy Konkurs Poezji Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II. Po dwa utwory opatrzone godłem należy nadsyłać do 28 lutego na adres: waclawowo@wp.pl.

Konkurs, który organizowany przez Fundację Księdza Malińskiego „Będzie lepiej”, Wydawnictwo Cywilizacja Miłości z Opola i Miejską Bibliotekę Publiczną w Opolu, odbywa się pod patronatem prymasa Polski abp Wojciecha Polaka. Komitet honorowy tworzą: bp Andrzej Czaja, Harry Duda oraz Jerzy Skoczylas.

Wiersze ocenią Harry Duda, prof. dr hab. Franciszek Marek i Jan Goczoł.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne (I nagroda - 3000 zł, II nagroda - 2000 zł, III nagroda - 1000 zł). Gala wieńcząca konkurs odbędzie się 2 kwietnia o 16.00 w MBP w Opolu. Wystąpi Michał Bajor.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.wcm2006.pl.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma