Nowy numer 48/2020 Archiwum

Przez śmiech do lepszego małżeństwa

Jak żyć razem i się nie pozabijać? Odpowiedź na to pytanie w sobotę w Kędzierzynie-Koźlu.

Parafia św. Eugeniusza de Mazenod w Kędzierzynie-Koźlu, Inicjatywa Missio i wspólnota Domowego Kościoła zapraszają małżonków, narzeczonych i wszystkich chętnych na spotkanie „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”. Nieprzypadkowo odbędzie się ono 14 lutego, we wspomnienie św. Walentego, patrona m.in. zakochanych.

Miejscem spotkania będzie sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu (ul. Kościuszki 40). „Przez śmiech do lepszego małżeństwa” to wideokonferencja Marka Gungora. - O ważnych sprawach relacji małżeńskich będzie można usłyszeć w bardzo przystępnej, nawet humorystycznej formie - wyjaśnia o. Dominik Ochlak OMI, wikariusz parafii św. Eugeniusza.

Spotkanie rozpocznie się o 15.00, zakończy o 17.30, w przerwach organizatorzy zapewniają kawę i ciasto. Wejściówka - 10 zł od pary. Zgłoszenia i informacje w biurze parafialnym tel. 77/ 483 58 06, e-mail: eugeniuszbiuro@wp.pl.

Tematy konferencji: opowieść o dwóch mózgach, klucz do niesamowitego seksu, jak żyć razem i się nie pozabijać.

Mark Gungor jest jednym z najbardziej znanych mówców i doradców w obszarze relacji damsko-męskich w Ameryce. Prowadzi audycje radiowe, występuje w programach telewizyjnych, jest pastorem.

Poniżej próbka jego możliwości:

Przez śmiech do lepszego małżeństwa - Mark Gungor - ZWIASTUN DVD (3 płyty)
WydawnictwoVOCATIO

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama