Nowy numer 33/2018 Archiwum

Jest czas na pracę i czas na modlitwę

Ks. Hubert Janowski zaprasza rolników i mieszkańców wsi na wielkopostne rekolekcje. Zapisy trwają.

Diecezjalne Duszpasterstwo Rolników po raz kolejny organizuje rekolekcje formacyjne dla rolników i mężczyzn mieszkających na wsi. To nie tylko czas pogłębienia wiary, ale też okazja, by się spotkać, porozmawiać, podzielić doświadczeniami.

Wielkopostne rekolekcje odbędą od 3 do 5 marca w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Raciborzu-Miedoni (ul. Ratajskiego 8).

– Rozpoczęcie naszego spotkania zaplanowaliśmy na wtorek 3 marca Mszą św. o 11.00, a zakończenie w czwartek 5 marca w południe – mówi ks. Hubert Janowski, diecezjalny duszpasterz rolników.

Zgłoszenia przyjmują: ks. Łukasz Szablicki, dyrektor domu (tel. 32/ 41 51 386), oraz ks. Damian Rangosz, duszpasterz rolników w rejonie raciborskim (tel. 32/ 41 98 048).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma